خانه » همه موضوعات » GIS و RS » آکاشاپ چیست؟
آکاشاپ چیست؟

آکاشاپ چیست؟

سلام. در اینجا قصد معرفی وبسایتی خوب و کاربردی در زمینه پژوهش (داده های پژوهشی) و ترجمه مقاله و سایر خدمات که به گفته سایت قراره توسعه پیدا کنه دارم که البته کاربردها و کارهای متنوع دیگه ای هم انجام میده.

آکاشاپ یک سایته که همزمان هم مقاله ترجمه شده تخصصی در اختیار شما میگذاره و هم مقاله ترجمه شده برای فروش از شما دریافت میکنه تا براتون به فروش برسونه. جالبه نه؟! کافیه یک مقاله ترجمه شده داشته باشید و بخواید ازش پول در بیارید. (که معمولا اکثر دانشجوها چون برای اساتید و درس خاص ترجمه میکنن چند مقاله ترجمه شده که گوشه کامپیوترشون برای روز مبادا نگه داشتن، دارن.)  اون رو در سایت ثبت می کنید تا سایت براتون بفروشه. و البته در ازای خدمات سایت پورسانتی دریافت میکنه.

خود سایت یک راهنما داره  (لینک زیر)

http://acashop.ir/index.php?id_cms=6&controller=cms

این سایت البته چیزهای دیگه از قبیل جزوه و داده پژوهشی هم داره. نکته قابل توجه قیمت های این سایته. قیمت ها در این سایت حداقل نصف قیمتی است که شما برای ترجمه یک مقاله باید به مترجم بپردازید. در مورد داده های پژوهشی هم کار بسیار ساده شده. به جای اینکه دنبال داده بگردید و یا یکی یکی تولید کنید این سایت داده های آماده رو برای تسریع و تسهیل مقاله نویسی آماده کرده و با قیمت پایین میفروشه. مثلا یک داده جغرافیایی ساده رو باید با کلی امضا و تعهد و بعد از کلی دوندگی از یک سازمان بگیرید ولی در این سایت راحت دانلود می کنید (البته با هزینه خیلی کم).

خود من هم تا حالا دو مقاله به همراه ترجمه در این سایت ثبت کردم.

آدرس این سایت acashop.ir (به معنی فروشگاه آکادمیک) است.

سلام. در اینجا قصد معرفی وبسایتی خوب و کاربردی در زمینه پژوهش (داده های پژوهشی) و ترجمه مقاله و سایر خدمات که به گفته سایت قراره توسعه پیدا کنه دارم که البته کاربردها و کارهای متنوع دیگه ای هم انجام میده. آکاشاپ یک سایته که همزمان هم مقاله ترجمه شده تخصصی در اختیار شما میگذاره ...

بازنگری

امتیازات کاربری: 5 ( 1 رای ها)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*